Teslimat ve İade

Teslimat Politikası

Türkiye resmi tatilleri haricinde Pazartesi’den Cuma’ya sabah 09.00’dan 18.00’e kadar çalışıyoruz.

Türkiye dahilindeki siparişler için hizmet alınacak gönderim firması, kullanıcının gönderim bölgesine göre belirlenecektir.

Siparişinizi gönderdiğimizde kargo takip numaranızı içeren bir e-posta alacaksınız.

Yurt içi siparişlerde, kargonuz 3-5 iş günü içerisinde teslim edilir.

Cnswoman, uluslararası kargolarda oluşabilecek her türlü gümrük vergileri, işlem harçları veya diğer her türlü ücretlendirmeleri de kapsayan harcamalardan sorumlu değildir.

Bu meblağların ödenmesi, teslimatın hangi ülkeye yapıldığına bağlı olarak siparişinizin ulaştığı gümrükten serbest kalması için gerekli olacaktır. Bu, ödeme ekranında gösterilen fiyata hiçbir verginin ve gümrük harcının dahil olmadığı anlamına gelir.

Bu ücretler doğrudan lokal gümrükler tarafından belirlendiği için kargonuzun oluşturacağı Vergi ya da Gümrük Harçlarının tam miktarını size bildiremiyoruz.

İade ve Değiştirme Politikası

Cnswoman AKSESUAR ürünleri, kullanım amacı sebebiyle iade edilemez. Ürünün, yalnızca ayıplı ürün olması durumunda ise aynı ürünün yenisi ile ürün değişikliği yapılır. Ürünün ayıplı olduğu, ürünün teslim edilmesinden itibaren 36 saat içerisinde Cnswoman tarafına bildirilmelidir. Aksi durumda, alıcının ürünün ayıplı olması sebebiyle iade hakkı kaybolmuş olur.

Cnswoman GİYİM ürünleri, ürün siparişinden itibaren 7 gün içinde iade hakkı bulunmaktadır. Özel tasarım olduğu için değişim hakkı bulunmamaktadır.

Ürünlerinizi bize geri göndermeden önce info@cnswoman.com adresimize e-posta göndermeniz gerekmektedir ve sonrasında değişim talimatlarını içeren bir e-posta alacaksınız. İşlem süresinin uzamasına neden olacağı için Cnswoman ile iletişim kurmadan herhangi bir ürünü geri göndermeyin.

Değişim ve iadelerde kargo bedeli alıcıya aittir.

Cnswoman, Türkiye dışına gönderilen siparişlerde gümrük vergileri ve diğer vergilerin geri ödemesini yapamamaktadır, yine de yerel vergi bürolarınızla doğrudan iletişim kurarak bu ücretleri geri alabilirsiniz.

Değişim işlemi düzenlemek için lütfen info@cnswoman.com e-posta adresimizden bizimle iletişime geçin.

× WhatsApp